Maďarsko
Zájezdy Bükfürdö

<
>

Bükfürdö, jedny z nejoblíbenějších a nejmodernějších maďarských lázní, jsou nejmladším a druhým největším lázeňským střediskem Maďarska. Koupaliště je zasazené do krásného přírodního parku, funguje celoročně a nachází se kousek od rakouských hranic.

Lázně:
Dnes mají lázně Bükfürdö, oceňované za kvalitu svých služeb, rozlohu 13 ha. Najdete zde 27 bazénů s teplotou 26 až 39 °C (11 krytých, 12 venkovních a 4 bazény se stínící střechou), opalovací terasy s lehátky, restaurace, bufety a obchody. V krytých zážitkových bazénech najdete lehací masáže, vířivky, gejzíry, proud, 4 tobogány, pro děti dětské bazény a dětský park. Milovníky sportů čeká plavecký bazén, plážový volejbal a házená, stolní tenis, minifotbal, badminton, nohejbal, golf, tenis a 6x denně zdarma různá cvičení ve vodě. Z dalších wellness služeb např. cvičení páteře, aerobic, nordic walking, výuka plavání, aqua step, cyklo výlety, Tai-chi, vodní kolo a další. Lázně Bük nabízí obrovské množství nejrůznějších léčebných procedur. V areálu koupaliště najdete nový saunový svět, masážní sprchy, solárium, manikúru, pedikúru, thajskou masáž atd. V létě se v Büku konají kulturní programy, vinné dny atd. a ulicemi jezdí turistický vláček. Od října do dubna je v provozu jen zastřešená část koupaliště. Základní cena vstupného v r. 2009 byla 1 650 HUF/den.

Voda:
Léčivá zemito-vápenitá voda bohatá na minerály (58 °C) se řadí do skupiny alkalickovápenatých, hydrogen-uhličitanových vod s vysokým obsahem vápníku, hořčíku, železa, fluoru a dalších prvků.

Indikace:
– poruchy pohybového aparátu, poúrazové a pooperační stavy, nemoci páteře, kalcifikace, artrózy, řídnutí kostí, dny, revmatismus měkkých tkání, diskopatie, lumbágo, Bechtěrev, pakostnice
– chronické gynekologické a urologické záněty
– nemoci trávicího ústrojí (pitná kúra)
– manažerské nemoci
– inhalace na léčbu dýchacích cest


Další informace a objednání zájezdu do maďarských lázní


Rozšířené vyhledávání
Strava
Letiště     

Kategorie
ubytování