SLEVY PRO SENIORY (55+)


DOVOLENÁ K MOŘI PRO 55+

Pro všechny ve věku padesát pět a více let nabízíme zvýhodněné pobyty na ostrově Korfu
na červnové zájezdy na 11 a 12 dní, kdy klima u moře ještě není tak horké,
dny tak hektické a ulice a památky tak přeplněné turistyNíže uvedená nabídka platí při rezervaci zájezdu do 31. 3. 2024 a je kapacitně omezená.
Vztahuje se na dospělé osoby ve věku 55 let a více a platí pouze při úhradě minimálně 50 % ceny zájezdu současně s rezervací.
Slevu nelze slučovat s žádnými dalšími slevami a nelze ji uznat se zpětnou platností.


NAŠE TIPY PRO SENIORY :

Ostrov Korfu, studia Angelos – výborná poloha blízko pláže, restaurací (tři dobré restaurace přímo na pobřeží), obchodů i večerní zábavy (poblíž jednoho z nejznámějších podniků na ostrově, imitátor Elvise, latinsko-americké a řecké tance, hry, koktejly ...), pozvolný vstup do klidného moře, příjemný delegát, dobrý lékař, bohatý program

Slovensko, Podhájska – termály s vynikajícími léčivými účinky, nejlepší ubytování s výbornou polohou a vlastním vnitřním termálním bazénem, permanentka v ceně pobytu, příjemní delegáti, bohatý program (přednášky, cvičení, léčitelky)

Chorvatsko, penzion Delfín – oblíbené ubytování přímo na pobřeží v centru letoviska, chutná polopenze, přímo před penzionem lehátka a menší pláž, blízko jsou restaurace, obchody, stánky, zmrzlina, krásný výhled na moře ze všech pokojů, příjemní majitelé (k dispozici jen na první moment) 

Rozšířené vyhledávání
Strava
Letiště     

Kategorie
ubytování