delegát v místě pobytu
bazén
vhodné pro děti
klimatizace za příplatek
možnost grilování
lednička v ceně
dětské hřiště
wifi zdarma
varná konvice
stolní tenis
volejbal
večerní zábava
TV
výborná poloha
bohatý program
pobyty se cvičením
oblíbené
Věrnostní sleva 300 Kč
DÍTĚ za 4 990 Kč
Sleva na první moment až 15%
Atraktivní slevy pro seniory 55+
WiFi zdarma
exkluzivně u MTM tour
Popis ubytování

Velmi dobře situovaný dvoupodlažní objekt s bazénem stojí v zelené zahradě blízko pláže a dalších lákadel. Oblíbené.

Poloha

Ubytování má ideální polohu cca 50 m od pláže v centrální části letoviska. V blízkosti studií jsou obchody, restaurace, cukrárna, supermarkety, půjčovny a večerní zábava (např. jeden z nejoblíbenějších podniků na Korfu, Golden Beach koktejl bar).

Pláž

Místní dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodné pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s malými dětmi.

Stravování

Vlastní vaření. V sousedství přímo na pláži jsou tři dobré restaurace.

Popis pokojů

Dobře vybavená dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky mají vlastní koupelnu (sprcha, WC, fén), TV (ČT24), balkon nebo terasu, kuchyňský kout (dvouvařič, lednička, el. varná konvice) a klimatizaci (za příplatek). K domu patří sladkovodní bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky jsou zahrnuty v ceně ubytování. Jedno studio je upravené pro vozíčkáře. WiFi v celém objektu zdarma. Možnost grilování.

Pro děti

Bazén s oddělenou dětskou částí, pozvolný vstup do moře, na pozemku je houpačka, skluzavka a pingpongový stůl a v sousedství na pláži menší dětské hřiště. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
Cena zahrnuje

Leteckou dopravu, transfery na Korfu - letiště/ubytování/letiště, ubytování, lůžkoviny, úklid 1x za 2 dny, služby delegáta, pojištění CK pro případ úpadku, letištní a bezpečnostní taxy. Cena pro dítě na přistýlce platí, pokud cestuje současně se dvěma plně platícími dospělými na řádném lůžku.

Cena nezahrnuje

Příplatek za cestovní pojištění včetně storna zájezdu dospělá osoba 36 Kč os./ den, dítě do 15 let 25 Kč/os./den. Od roku 2018 nově zavedená pobytová taxa 0,5 EUR/studio/noc se platí po příletu v místě ubytování.

Doprava

Odlety z Prahy a z Brna - letadlem společnosti Travel Service, doba letu cca 2 hodiny 15 minut.


Řecko - Korfu - Moraitika

Popis letoviska

LETOVISKO MORAITIKAJedno z největších a nejživějších letovisek jižní poloviny ostrova najdete 20 km jižně od hlavního města Kerkyry a letiště.


Místní dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a menšími vlnami je vhodná pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s malými dětmi
.

Živoucí tepnou Moraitiky je hlavní třída s řadou restaurací, snack barů a obchůdků.

V centrální části pláže najdete známý a oblíbený noční podnik s pestrou nabídkou programů (řecké tance, latinskoamerické tance, Elvis Presley, hry, koktejly) a diskotéku pod palmami.


Malebná, typicky řecká tradiční zákoutí najdete v uličkách staré původní vesnice jen pár minut pěšky do kopce ke kostelu.


Cca 2 km nad letoviskem najdete krásnou vyhlídkovou restauraci s výhledem na celý záliv a cca 5 km jižně po pobřeží se dostanete do rybářské vesnice Boukari s množstvím rybích taveren s čerstvými rybími specialitami.


Řecko - Korfu - Moraitika

Fakultativní výlety

LODNÍ BARBEQUE – Celodenní lodní výlet s výborným obědem, plavba na řeckou pevninu, do jeskyně, koupání v modré laguně s křišťálově čistou vodou, potápění u mysu Lefkimi. Ukolébáni mírnými vlnkami a příjemnými zážitky budete vzpomínat.

VELKÝ OKRUH PO KORFU – Celodenní okruh autobusem se spoustou zajímavých informací o životě ostrovanů, návštěva nejkrásnějších míst (Achillionu – zámečku rakouské císařovny Alžběty, poloostrova Kanoni – ženský klášter Vlacherna a letiště, likérka s ochutnávkou, mužský klášter na divokém skalnatém pobřeží v Paleokastritse, překrásná vyhlídka Bella Vista
atd.).

ŘECKÝ STŮL – Společenský večer s ochutnávkou mnoha chodů vynikající řecké kuchyně (předkrmy i hlavní chody). Bohatá ochutnávka pro gurmány i zvídavé, zajímavosti o řecké kuchyni.

KERKYRA (hlavní město) – Návštěva historického hlavního města s jádrem benátského charakteru, se dvěma pevnostmi ze 16. stol. (krásný výhled na město), s úzkými uličkami překypujícími řadou krámků a taverniček, park Mon Repos a další.

AQUAPARK – Moderní aquapark, který nezklame (včetně tobogánu „volný pád“ či „kamikaze“, bazén s vlnobitím, líná řeka atd.).

VEČERNÍ ZÁBAVNÍ PROGRAMY – Pod palmami na pláži v Moraitice najdete kosmopolitní zábavní podnik Golden Beach s bohatým hudebním programem; imitátor Elvise Presleyho, břišní tanečnice, hry, koktejly, taneční večery pod hvězdami (vše bez vstupného!).

VODNÍ SPORTY – V Moraitice na klidné vodní hladině se můžete s dobrými učiteli naučit lyžovat na vodních lyžích! Zde i v dalších letoviscích můžete létat na padáku za motorovým člunem, jezdit na banánu či kruzích atd.

Rozšířené vyhledávání
Strava
Letiště     

Kategorie
ubytování