Kehida Termál Hotel ****

 
Polopenze

Maďarsko, Kehidakustány

Hotel
na 6 dní
doprava Autokarem
Polopenze

nové pěkné lázně (v ceně), vše blízko, léčivá voda se spoustou trysek
fitness
cvičení
kadeřnictví
klimatizace
rodinné pokoje
masáže
kosmetika
dětské hřiště
miniklub
lednička v ceně
TV
sauna
stolní tenis
aquapark
jacuzzi
sejf
wellness
bazén
vhodné pro děti
tobogán
wifi zdarma
novinka
výborná poloha
Popis ubytování

Čtyřhvězdičkový hotel Kehida Termál se nachází přímo v srdci termálního areálu, v hlavní budově lázní, která obklopuje termální koupaliště. Hotel nabízí pěkné příjemné ubytování, výborné stravování a kvalitní služby. Vstup do léčebných a zážitkových lázní a saunového světa je v ceně ubytování (přímý přístup v županu).

Poloha

Kehida Termál Hotel se nachází přímo v budově léčebných a zážitkových lázní Kehida ve vesničce Kehidakustány, jen cca 13 km od Hevízu a 23 km od Balatonu.

Vybavení

V ceně je přímý neomezený vstup do vnitřních bazénů lázní, na venkovní koupaliště (v rozsahu dle ročního období), do saunového světa, do "Dětského doupěte" a do cardio-fitness. K dispozici je dále recepce, wifi, kadeřnictví, kosmetický salon, lázeňské procedury, wellness služby, konferenční sál, půjčovna kol zdarma, stolní tenis, parkoviště uzavřené závorou atd. Hotelová restaurace DEÁK se zahrádkou - nabízí polopenze (bufet) a jídla a la cart (tradiční maďarská kuchyně, regionální speciality, mezinárodní kuchyni, vegetariánská a wellness jídla), vybraná maďarská vína a večery s živou hudbou. Snack bar v areálu krytých lázní nabízí polévky, maďarské speciality, denní menu, saláty a dezerty. V kavárně a cukrárně (se zahrádkou) dostanete v elegantním prostředí kvalitní kávu a čaje, případně zákusky a zmrzlinu z vlastní cukrářské dílny.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu v hotelové restauraci (výborná maďarská i mezinárodní kuchyně), příjemnou atmosféru večeří obvykle podkresluje živá hudba.

Popis pokojů

Jedno a dvoulůžkové pokoje superior (po rekonstrukci, manželské postele) s možností přistýlky (rozkládací gauč) jsou vybavené vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, minibarem/ledničkou (obsah za poplatek), psacím stolem a telefonem (služba buzení). V ceně pobytu je zahrnuta: klimatizace, trezor, SAT-TV, rádio, wifi, župan, ručníky, osuška do lázní, fén a vstup do lázní, saunového světa a fitness. Na vyžádání možnost bezbariérového pokoje nebo propojených pokojů pro rodinu (až pro 6 osob).

Pro děti

V lázních a na koupališti najdete zážitkové bazény a další aktivity pro děti, brouzdaliště a skluzavku pro miminka, vybavenou odpočívárnu pro maminky, v areálu koupaliště je dětské hřiště CHICCO, dále služby „Dětského doupěte“ (hlídání, animace, hračky). Na vyžádání nabídka vybavení pro děti (dětská postýlka, vanička, přebalovací pult, nočník, dětské sedátko na WC, stolička, elektronická chůvička, ohřívač kojeneckých lahví a dětské výživy, kočárek a dětská židlička – vše podle aktuálních možností /omezené množství). V jídelně Deák jsou připravené dětské židličky a jídelní lístek v podobě omalovánek.Termín Dní Strava Doprava Konečná cena Akční cena
29.09. - 04.10. 6 Polopenze Autokarem 14 990,- 13 990,- Kč
Termín Dní Strava Doprava Konečná cena Akční cena
29.09. - 04.10. 6 Polopenze Autokarem 14 990,- 13 990,- Kč

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem, ubytovaní s polopenzí, permanentku do lázní, saunového světa a fitness, služby průvodce, pojištěni CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Za příplatek možnost dokoupení cestovního pojištění do zahraničí od pojišťovny Union (včetně storna). Pobytovou taxu 1 EUR/os./noc (od 15 let věku, platí se v místě ubytování).

Doprava

Nástupní místa: Praha, Pardubice, Hradec Králové, Vysoké Mýto, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Hodonín

Doprava autobusem nebo minibusem. Organizátor zájezdu si vyhrazuje právo změnit pořadí nástupních míst podle počtu klientů a časového limitu.


Maďarsko - Kehidakustány

Popis destinace

LÁZNĚ KEHIDATermální areál atraktivních léčebných a zážitkových lázní Kehida byl vybudován v r. 2003 a na 3 ha se tu nachází celkem 13 vnitřních a venkovních bazénů o celkové vodní ploše 2400 m². Velmi pěkné moderní kryté, třípodlažní lázně zaručují celoroční vyžití pro všechny věkové kategorie.Rázná vesnička Kehidakustány, uprostřed malebné zelené pahorkatiny, je vzdálena asi 15 km od lázeňského města Hévíz. Narodil se tu Ference Deák, jenž se zasloužil o rakousko-uherské vyrovnání v r. 1867. Okolí vesničky je vhodné k fyzickému i duševnímu odpočinku, procházkám a cykloturistice.Léčivá termální voda z dávného Panonského moře, vyvěrá na povrch o teplotě 49 ºC, během tisíciletí byla obohacena o hydrogenkarbonát (vodík a uhličitany), chlorid, vápník, hořčík, sulfát, sodík a další. Patří do skupiny sirnatých vod a neobsahuje radon, proto je vhodná i pro děti a na srdeční onemocnění.KRYTÁ ČÁST LÁZNÍV celoroční vnitřní části lázní najdete: zážitkový bazén s vodopádem (28-30 ºC), ostrůvek s vířivkou (34-36 ℃) kruhový bazén s léčivou vodou (34-36 ºC), termální bazén na cvičení (34-36 ºC), obří tobogán se světelnými a zvukovými efekty (94 m, nad 10 let a 120 cm), dětský bazén se skluzavkou (30-32 ºC), divokou řeku a hluboký skokanský bazén (23-30 ºC). Součástí zážitkových bazénů jsou gejzíry, masážní trysky, vodopády, lehátka s tryskami atp. Z krytého zážitkového areálu se dá lehce proplout na čerstvý vzduch (venku vodní trysky na krk a vířivé atrakce, 28 ºC). Léčebná část pro dospělé je od zážitkové části pro rodiny oddělena skleněnou stěnou, léčivý bazén s podvodní trakcí má k dispozici zvedací zařízení pro postižené. Vedle bazénů je tzv. "tichý pokoj" s lehátky a léčivým pramenem pro pitnou kúru (zažívací potíže). Saunový svět (od 14 let) nabízí: finskou saunu, aroma kabinu, parní kabinu, kabinu s hudební terapií, infra saunu, Kneippovu lázeň, jacuzzi a saunové rituály (solné, medové a ledové dle harmonogramu).LETNÍ VENKOVNÍ KOUPALIŠTĚ


Letní část koupaliště pod širým nebem (sezónní provoz) zahrnuje: venkovní zážitkový bazén s gejzíry, masážními tryskami a pool barem uprostřed bazénu (23-28 ºC), bazén s vlnobitím (22-24 ºC), plavecký bazén sportovní (21-26 ºC), plavecký bazén s léčivou vodou (28-32 ºC), velký termální bazén (34-36 ºC), krytý termální sedací bazén (34-36 ºC), venkovní sedací bazén s léčivou vodou (34-36 ºC), dětský bazén s brouzdalištěm (26-30 ºC) a venkovní dvoudráhové kamikadze tobogány (od 14 let). V létě jsou v areálu k dispozici lehátka, sluneční terasa pro naturisty, pool bar a různé programy a animace.

Celoročně jsou v provozu sedací a plavecký bazén s léčivou vodou.INDIKACE

• zvýšený krevní tlak (ne extrémní)

• chronické degenerativní změny kostí a kloubů, vápenatění, artróza

• revmatické potíže a poruchy pohybového ústrojí, spondylosis, spondylarthrosis, dyscopathia

• neurologické potíže způsobené vyčerpaností a stresem

• chronické kožní nemoci (ekzémy, lupénka)

• zánětlivá onemocnění kloubů a páteře (ne akutní, pouze během klidového stádia, protizánětlivý účinek vody)

• Brechtěrewova choroba

• sekundární onemocnění kloubů, kloubní problémy spojené s poruchami metabolismu

• chronická onemocnění pohybového aparátu týkající se periferní nervové soustavy

• před- a pooperační rehabilitace kloubů

• pooperační rehabilitace po zákrocích na pohybovém aparátu resp. po neurochirurgických zákrocích

• poúrazová rehabilitace (urychluje hojení zlomenin)

• chronické gynekologické záněty, menopauza

• osteoporózaLéčivá voda má i vitalizační účinek. Pobyt ve vodě snižuje cévní zátěž, zlepšuje pohyb a krevní oběh, uvolňuje svaly i mysl, přispívá k přirozené detoxikaci organismu, zrychluje metabolismus. Síra s blahodárnými účinky se dostává do lidského organismu inhalací, pitnou kúrou i vstřebáváním přes pokožku.KONTRAINDIKACE

• zhoubné nádory

• dekompenzované stavy srdečně-cévních onemocnění

• extrémně vysoký krevní tlak

• těžká arterioskleróza

• těžké stavy onemocnění křečových žil

• stavy po infarktu myokardu

• akutní zánětlivé onemocnění

• leukémie, anémie a ostatní těžké onemocnění krvetvorného systému

• astma (v případě častých záchvatů)

• selhávání ledvin, ledvinové kameny

• onemocnění spojené s náhlou ztrátou vědomí

• hypertyreóza

• stavy spojené s extrémními změnami váhy


Maďarsko - Kehidakustány

Rozšířené vyhledávání
Strava
Letiště     

Kategorie
ubytování