Kemp Paklenica - LUX

 
Bez stravy

Chorvatsko, Dalmácie, Starigrad-Paklenica

Stan
na 10 dní
doprava Autokarem
Bez stravy

4* na pobřeží u národního parku
delegát v místě pobytu
večerní zábava
internet
krásná příroda
animační programy
kola k zapůjčení
miniklub
dětské hřiště
možnost grilování
cvičení
přímo na pobřeží
vhodné pro děti
bazén
výborná poloha
bohatý program
oblíbené
FM záloha jen 500 Kč
FM další 2% sleva při úhradě 100%
FM věrnostní sleva 300 Kč
FM DÍTĚ za 2 990 Kč
Sleva na první moment až 15%
wifi zdarma
exkluzivně u MTM tour
Na první moment nejvýhodněji
Popis ubytování

Čtyřhvězdičkový kemp leží ve voňavém borovicovém háji přímo na břehu moře u Národního parku Paklenica, hosté kempu mají k dispozici bohatou škálu doplňkových služeb.

Poloha

Kemp se nachází v borovicovém lesoparku přímo na pobřeží na kraji letoviska, cca 10 minut od centra a malého přístavu a cca 1,5 km od vstupu do národního parku.

Pláž

Pláž přímo před kempem je rozmanitá (oblázky – hrubý písek – betonové plotny), za sousedním hotelem Alan pokračuje nejkrásnější část místní pláže. Vstup do vody je pozvolný.

Vybavení

Pěkný bazén s oddělenou dětskou částí, animační programy pro děti, miniklub, večerní minidisko, soutěže, dětské hřiště, cvičení ve vodě, plážový volejbal, stolní tenis, půjčování aut, skútrů, jízdních kol atd. Přímo v areálu kempu najdete restauraci, supermarket, bankomat a gril zdarma. V kempu je k dispozici WiFi zdarma. Parkování na vyhrazeném parkovišti v areálu je zdarma.

Stravování

Vlastní vaření nebo možnost do­koupení polopenze v restauraci Konoba Batela - snídaně částečný bufet, večeře servírovaná - polévka, hlavní chod (výběr ze dvou menu), salát, dezert a voda.

Popis stanu

Prostorné dvou až šestilůžkové stany CK stojí ve stínu stromů v rozsáhlém oploceném areálu přímo na pobřeží. Čtyř až šestilůžkové stany mají dvě samostatné ložnice. Všechny stany mají předsíňku, sluneční střechu nebo slunečník, stolek a židličky, elektrické osvětlení a jsou vybaveny dvouvařičem, základním nádobím, poličkou, kapsářem, spí se na rovných amerických nafukovacích matracích, k dispozici jsou deky a malé polštářky (povlečení a příbory je nutné vzít s sebou vlastní). Každý stan má samostatnou přihrádku ve společných lednicích. Sociální zařízení kempu má vysokou úroveň (sprchy, toalety, dětská umývárna, kabinky pro dámy, umývárna nádobí, prací kout, žehlení).

Pro děti

Výborné podmínky pro děti - oplocený areál v zeleni na pobřeží, dětská umývárna, bazén, bohaté dětské animační programy, miniklub, dětské hřiště, pozvolný vstup do vody.

Aktivity

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých doplňkových aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých skalních stěnách, k vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky pod horami kolem historických kamenných stavení či výstup k jeskyni Manita Peč, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne výlet lodí kaňonem řeky Zrmanja, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. Přímo v kempu u hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb. Přímo na pláži najdete zříceninu strážní věže Večka kula.Termín Dní Strava Doprava Konečná cena Akční cena
29.07. - 07.08. 10 Bez stravy Autokarem 5 090,- Kč
Termín Dní Strava Doprava Konečná cena Akční cena
29.07. - 07.08. 10 Bez stravy Autokarem 5 090,- Kč

Cena zahrnuje

Ubytování na 7 nocí, dopravu autobusem, poplatky za služby v kempu, vstup do bazénu, služby delegáta, pojištění CK pro případ úpadku a pobytovou taxu. Cena na osobu se počítá dle skutečné obsazenosti, nikoli dle velikosti stanu.

Cena nezahrnuje

Příplatek za cestovní pojištění včetně storna zájezdu 30 Kč os./ den. Příplatek za rozšířené covidové cestovní pojištění PANDEMIC (včetně storna) dospělá osoba 70 Kč os./ den, dítě do 15 let 50 Kč/os./den.

Služby za příplatek

Při zakoupení dvou po sobě následujících pobytů odpočet 1 000 Kč.

Doprava

Nástupní místa do autobusu: Praha, Kolín, Hr. Králové, Pardubice, Chrudim, V. Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Břeclav. Doprava klimatizovaným autokarem přes Maďarsko. Vlastní doprava odpočet 800 Kč.


Chorvatsko - Dalmácie - Starigrad-Paklenica

Popis letoviskaCHORVATSKO
MOŘE A HORY = STARIGRAD-PAKLENICAPOBŘEŽÍ U NÁRODNÍHO PARKU PAKLENICA
NP Paklenica - s hlubokými skalními soutěskami řek Malá a Velká Paklenica, vysokými skalními stěnami a úžasnými stezkami pro sváteční turisty a milovníky hor


PŘÍMO POD VELEBITEM (nejvyšším chorvatským pohořím)
nejvyšší vrchol Vaganski Vrch je pěšky dosažitelný během jediného dne


STARIGRAD-PAKLENICA


Přímořské letovisko Starigrad-Paklenica leží uprostřed Paklenické riviéry. Zelené podhorské letovisko nabízí návštěvníkům křišťálově čisté moře, dlouhé písčito-oblázkové pláže v kombinaci s betonovými deskami a krásné vycházky do horské přírody Paklenického národního parku.
AKTIVNÍ DOVOLENÁ


Přímo z pobřeží během jediného dne můžete absolvovat pěší výšlap např. ke skále „ležící Indián“, zdatnější mohou projít krásný turistický okruh divokým kaňonem Malé a hlubokým kaňonem Velké Paklenice nebo dojít až na Vaganski Vrch (1757 m), po nenáročné naučné stezce se dá projít pod horami kolem starobylých kamenných stavení, kratším strmějším výstupem dojdete do blízké krápníkové jeskyně Manita Peč, na proslulých 400 m vysokých skalních stěnách Aniča Kuk můžete denně pozorovat horolezce z celé Evropy a zajímavou historickou atraktivitou jsou také např. tradiční horské kamenné pomníčky Mirily, nebo blízký poutní kostel Sv. Petra, či pobřežní protiturecká strážní věž Večka Kula.
VINNETOU


Ve Starigradu-Paklenica a blízkém národním parku se natáčely části kultovních filmů Karla Maye o Vinnetouovi (celkem 11 dílů). Po stopách filmařů se můžete dostat např. do muzea natáčení, které bylo v šedesátých letech hotelem, kde filmaři během natáčení bydleli. Při procházce kaňonem řeky Velká Paklenica se můžete zastavit na označených místech, kde se točily jednotlivé filmové záběry. Během Jeep Safari se dostanete na další místa natáčení např. nad malebný kaňon zelené řeky Zrmanja, kde stál tábor Apačů, nebo během výletu lodí poplujete přímo po řece Zrmanje do míst, kde Old Shatterhand v děravé kanoi bojoval o holý život.

Chorvatsko - Dalmácie - Starigrad-Paklenica

Fakultativní výlety

ZRMANJA – Výlet lodí s piknikem po moři a členitým kaňonem řeky Zrmanje.

ZADAR – 40 km vzdálené přímořské velkoměsto s malebným historickým centrem a řadou památek na poloostrově opevněném hradbami, unikátní mořské varhany.

PLITVICKÁ JEZERA – Autobusový výlet do nejznámějšího národního parku Plitvická jezera. Komplex křišťálových modrozelených jezer a vodopádů.

NP KRKA – Pozoruhodná krasová řeka Krka vytváří v kaňonu na dolním toku sedm krápníkových kaskád s vodopády, peřejemi a vápencovými terasami, nejvyšší vodopád padá z výšky 48 metrů.

NP KORNATI – Celodenní výlet na vápencové souostroví KORNATI, plavba lodí kolem ostrovů, piknik a koupání ve Stříbrném jezeře.

JEEP SAFARI – Celodenní výlet v jeepech k vyhlídce na kaňon řeky Zrmanje, kde v 60-tých letech stál filmový tábor Apačů, k výrazným skalním útvarům Tulove grede a dál pohořím Velebitu.

PĚŠÍ TURISTIKA – Nejen milovníci vysokohorské turistiky ocení pěší výšlapy po krásné horské přírodě národního parku, po naučné stezce mezi opuštěnými staveními nad Starigradem, na vyhlídku k pietním Mirilám, do jeskyně Manita Peč a do soutěsek Malé a Velké Paklenice (při vstupu se platí vstupní poplatek.)

SPORTOVNÍ AKTIVITY – V areálu hotelu Alan a kempu Paklenica máte možnost zahrát si plážový volejbal, minigolf, tenis, 2x denně cvičit aerobik, v hotelu Alan je k dispozici wellness a fitness centrum atd.

Rozšířené vyhledávání
Strava
Letiště     

Kategorie
ubytování