" />

Vážení a milí klienti


velmi nás mrzí aktuální situace a myslíme na Vaše zdraví, finanční situaci i vnitřní neklid. Mrzí nás také prohlášení pana Prymuly o možném dlouhém uzavření hranic. Věříme, že to nebude tak zlé, protože ekonomické důsledky by byly nedozírné, což vláda nemůže dovolit. Mají toho však k řešení mnoho ... Např. v Ŕecku mají stejně přísná opatření jako u nás, ale počítají s letošní sezónou a plánují brzké otevření letišť. Našim sdělovacím prostředkům bohužel vždy vyhovovaly ty nejdramatičtější scénáře.

Ačkoli neumíme hádat budoucnost, věříme, že brzy bude lépe. I když různá omezení budeme muset ještě ještě nějakou dobu vydržet. Tato doba nám však může přinést mnoho nového, ledacos si uvědomíme, ledacos změníme, něco se naučíme ..

Pokud u nás máte zakoupenou dovolenou, případně o koupi dovolené realizované po zklidnění situace uvažujete, máme pro Vás připravené aktuální postupy. V článku níže si vyberte variantu, která Vám bude nejlépe vyhovovat.

Přejeme Vám i Vašim blízkým co největší pohodu a skálopevné zdraví
a těšíme se spolu s Vámi na brzký návrat do normálního života – který si pak o to víc užijeme. ;-)

Vaše CK MTM tour

PS: Aktuality, vtípky a zajímavosti můžete sledovat na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/matama.mtmtour

Rozšířené vyhledávání
Strava
Letiště     

Kategorie
ubytování