DĚTI OD 2 990 Kč


Při koupi autobusového zájezdu do Chorvatska do Starigradu-Paklenica do 31.3. 2020 mají děti do 12 let v kempu Paklenica zdarma ubytování a platí jen paušál 2.990 Kč.


Tato zvýhodněná cenová nabídka je podmíněna úhradou alespoň 50 % celkové ceny zájezdu současně s rezervací a platí pro děti na třetím a čtvrtém lůžku v doprovodu minimálně dvou plně platících dospělých osob (min. 2x základní katalogová cena, platí pro max. 2 děti v jednom stanu). Nabídka je kapacitně omezená, nelze ji kombinovat s žádnými jinými akcemi a slevami a nelze ji uznat se zpětnou platností. Při koupi leteckého zájezdu na ostrov Korfu do studií Angelos a Basilika mají do 31. 1. 2020 děti do 12 let zdarma dopravu a platí jen paušál 4.990 Kč.

Tato zvýhodněná cenová nabídka je podmíněna úhradou alespoň 50 % celkové ceny zájezdu současně s rezervací a platí pouze pro děti na přistýlce v doprovodu minimálně dvou současně cestujících plně platících dospělých osob na řádném lůžku. Nabídka je kapacitně omezená, nelze ji kombinovat s žádnými jinými akcemi a slevami a nelze ji uznat se zpětnou platností.
Rozšířené vyhledávání
Strava
Letiště     

Kategorie
ubytování