Doprava Nástupní místa do autobusů :
Trasa A
Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Hodonín
Trasa B
Praha, Kolín*, Pardubice, Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Hodonín
Trasa C
Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Břeclav, Hodonín
NOVĚ OD 1.1.2019 přidány tyto trasy:
Trasa D
Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Jičín, Hořice, Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno
Trasa E
Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Přerov, Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín
* Nástup v těchto městech v případě minimálně 4 osob.
Doprava autobusem nebo minibusem. Organizátor zájezdu si vyhrazuje právo změnit pořadí nástupních míst podle počtu klientů a časového limitu.