Doprava Nástupní místa do autobusů :
Trasa A
Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Hodonín
14.4.-19.4.2022, 9.5.-15.5.2022, 6.6.-12.6.2022, 5.9.-11.9.2022, 21.11.-27.11.2022, 27.12.-2.1.2023
Trasa B
Praha, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Hodonín
21.3.-27.3.2022, 16.5.-22.5.2022, 20.6.-26.6.2022, 18.7.-24.7.2022, 25.7.-31.7.2022, 15.8.-21.8.2022, 12.9.-18.9.2022, 7.11.-13.11.2022
Trasa C
Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Břeclav, Hodonín
14.4.-19.4.2022, 9.5.-15.5.2022, 23.5.-29.5.2022, 6.6.-12.6.2022, 13.6.-19.6.2022, 8.8.-14.8.2022, 5.9.-11.9.2022, 19.9.-25.9.2022, 21.11.-27.11.2022, 27.12.-2.1.2023
Trasa D
Liberec, Turnov, Jičín, Hořice, Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno
23.5.-29.5.2022, 13.6.-19.6.2022, 8.8.-14.8.2022, 19.9.-25.9.2022
Doprava autobusem nebo minibusem. Organizátor zájezdu si vyhrazuje právo změnit pořadí nástupních míst podle počtu klientů a časového limitu.